židovský pohľad na rasové miešanie – vodu kážu, víno pijú

Posted: 18 marca, 2010 in spoločnosť

Supermodelka Bar Refaeli si nesmie vziať za muža priateľa Leonarda DiCaprio – tvrdia to izraelské nacionalistické skupiny.

Baruch Marzel jej poslal prosebný list v mene organizácie nazývanej Lehava, čo znamená oheň. List bol v Hebrejčine a v ňom žiada Refaeli, aby odvrhla Leonarda Di Capria za muža si vybrala židovského chlapca. V liste stálo: „Nie je náhoda, že si sa narodila ako židovka. Tvoja babička a dedko nikdy nesnívali o tom, aby jeden z ich potomkov odtrhol budúce generácie od židovského národa. Asimilácia je navždy jedným z nepriateľov židovského národa.“

V liste tiež zdôraznil, že proti „pánovi DiCaprio“ nemá nič a ďalej hovorí: „Nepochybujem o tom, že je talentovaný herec, ale nie je to vhodný typ na manžela pre židovské dievčatá, ako je Refaeli.“ Marzel dospel k záveru: „Príď k rozumu, pozeraj sa dopredu aj dozadu, nielen na súčasnosť. Nevydaj sa za Leonadra DiCapria, nedeformuj budúce generácie.“

Toto je židovské nazeranie na ostatné národy – menejcenné, podradné a miešanie sa s nimi znamená deformáciu genofondu… toto by sa samozrejme dalo prepáčiť, je prirodzené mať k svojmu národu bližšie než k ostatným (hoci Talmud to trošku preháňa s tvrdeniami, že nežidia sú menej ako zvieratá), avšak odmietanie rasového miešania je prirodzená súčasť zabezpečenia existencie rodu.

Čo však na týchto tvrdeniach poburuje je to, že pochádzajú od žida. Od príslušníka národa, ktorý systematicky a cieľavedome omieľa reči o rovnosti, láske medzi národmi a nabáda k rasovému miešaniu. Samozrejme, že nie u nich v Izraeli, medzi židmi a moslimami, svoju krv si chráni, rasové miešanie podporuje v našich krajinách, plesá od radosti, keď vidí bielu ženu líhať s černochmi. Čo je pre neho posvätné a chránené nám káže porušiť.

Toto počínanie židovských politológov, psychológov, občianskych aktivistov, novinárov, úradníkov a zvyšku ich kliky u bielych mužov vyvoláva oprávnený hnev. Zatiaľ čo židovské ženy sú chránené ako najväčšie klenoty, naše sú nabádané k mieseniu sa s privavdrovalcami, ktorých nám sem oni priviezli. Táto situácia vyvoláva rovnaký hnev ako stav počas prvej svetovej vojny, kedy naši muži umierali vo vojne, ktorú oni rozpútali a bohatli na nej a židia ako pilier štátnej moci ostali doma a ďaľej zdierali náš ľud, naše rodiny ostali bez otcov a museli otročiť pre nich, aby sa uživili.

Takéto správanie logicky povedie k prekypeniu hnevu zdieraných a ponižovaných más voči otrokárom, ktorí sa neustále snažia vyvolať dojem, že v skutočnosti sa vlastne ubližuje im, čím nám dvojnásobne pľujú do tváre.

Komentáre
  1. Kobok píše:

    Inak radim bielym nemiesat sa s ciernymi. Preco? 1, Mate recesivne geny voci nim – to jest dieta bude vyzerat ovela ” cernoskejsie ” ako vy.
    2, Tym padom ze bude vyzerat viac cernoskejsie, prijme identitu cernocha – a s tou ide aj lojalita ( viz. Obama )Ak sa aj taky miesanec nevie rozhodnut ku komu patrit – uvidi v telke antibielu propagandu a je rozhodnute.

  2. kranex píše:

    zdar kobok,spravny nazor,podobny som niekde uz publikoval,na FB davam dokopy ludi zo spravnymi nazormi..ked chces napis mi na mail kranex@centrum.sk

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s