My svoje okovy bozkávať nebudeme!

Posted: 14 septembra, 2010 in spoločnosť

Často sa Vám určite stáva že sa Vás ľudia pýtajú prečo nesúhlasíte s týmto štátnym usporiadaním, prečo sa Vám nepáči demokracia, prečo máte potrebu revoltovať. Mne sa to tiež stáva že sa ma ľudia pýtajú prečo nie som ticho a nevychutnávam si “slobodu” ktorú tu máme (hoc si už v otázke protirečia). Viem že je pre nich pozoruhodné že niekto zastáva také názory ako my, viem že väčšina z nich sa o podobné veci vonkoncom nezaujíma. No medzi nimi a nami je rozdiel.

Nie sme ako stádo ktoré ďakuje za každý deň ktorý môže stráviť s plnou chladničkou a zapnutým televízorom. Žijeme pre viac ako pre niekoľko k životu nepotrebných vymožeností. Slobodu a vedomie že sa snažíme o záchranu našej spoločnosti pred úplným zdegenerovaním a rozpadom si ceníme viac ako uznanie zo strany prehnitých pánov a dám v kravatách a sakách s váženými funkciami. Tým ktorí stoja za týmto spoločenským zriadením, ktorí udržujú tento kurz, ktorí zabraňujú jeho zmene, tým nikdy poslušnosť či úctu neprejavíme. Sloboda a vedomie že žijeme správne je omnoho cennejšia ako to čo nám ponúkajú. Nikdy nepristúpime na podmienky ktoré nám tento systém ponúkol. Držať krok a mechanicky opakovať frázy ktoré pomáhajú súčasnému establishmentu držať v rukách moc, rešpektovať zákony ktoré tvoria anonymní ľudia a veriť médiám ktorých pozadie nepoznáme… a ak si toto svedomito splníme tak na veľa dostaneme prácu a možno aj nejakú pôžičku a nebude sa na nás ukazovať prstom, dokonca dostaneme “slobodu” výberu farby oblečenia či inej totálne nepodstatnej veci avšak len kým niekto nezačne uvažovať o vyšších veciach. Drvivá väčšina spoločnosti tieto vskutku úbohé podmienky prijala a je so svojou situáciou viac-menej zmierená, cíti síce že sa dá žiť aj lepšie, no nedokáže pre to čokoľvek urobiť.

My si toto štátne usporiadanie nikdy nebudeme ctiť a vážiť si ho. Modrá vlajka s hviezdičkami je pre nás špinavá handra ktorou pohŕdame, policajt nie je ochranca ale nepriateľ, politik nie je náš služoník ale vykorisťovateľ. Toto pre nás nie sú autority a nevážime si ich, naopak, zvysoka na nich pľujeme. My svoje okovy bozkávať neudeme!

Komentáre
  1. mato franko píše:

    PERFEKTNE!

  2. T. Romanescu; Páni a otroci 20. století - Světová židovská konspirace píše:

    V této studii je popsán postup ke zřízení světové despocie Židů nad lidstvem! Je v něm také popsána instalace globální židovsko-zednářské moci v Československu po roce 1989! Doslova šokující údaje jsou i z nepublikovaných materiálů Miroslava Dolejšího (autora „Analýzy 17. listopadu 1989″).
    Dílo stahujte z
    http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s