BEŠTIALNY ZLOČIN TISÍCROČIA.

Posted: 28 apríla, 2010 in história

Jeden z minulého storočia najväčších zločinov, a pravdepodobne jeden z najväčších zločinov páchaných na ženách v histórii, bolo masové znásilňovanie žien v okupovanej Európe po židovsko-komunistickom víťazstve v roku 1945. Násilníci boli hlavne vojaci Červenej armády aziatske vojsko z ďalekého východu stredoázijských republík Sovietskeho zväzu. Je mi ľúto povedať, že veľa násilníkov boli aj muži z našej vlastnej rasy, Angličania a Američania. Toto beštialne besnenie bolo povolené a povzbudzované k nemu”spojeneckou politikou”vedenou medzinárodnym židom, ktorí

vyvolavali nenávisť najmä proti Nemcom, ale aj proti tým, ktorí sa spojil s Nemeckom v anti-komunistickom bloku. Človek si len ťažko môže predstaviť veľké množstvo znasilňovacích orgii a sexuálneho otroctva nevinných žien a dievčat. Pre bezcitných cinikov, ktori vlastnia naše média a píšu naše učebnice a knihy, je ľahké hodiť toto všetko stranou a ďalej nás zabávať perverzitou, ktorej niet konca. Ale ak chcete vedieť pravdu a jedno z najtemnejších tajomstiev našej súčasnej historie, aké hrozné zločiny proti ženám, napáchali židovsko-komunistické beštie o ktorých politicky korektné feministky sú podivne ticho. Tí ktorí čítate tento žlánok sa dozviete pravdu, ale nedržte tu pravdu len pre seba, ale povedzte to ďalším, aby už naše deti nežili v takej slepote ako sme žili my a naši rodičia.

Rozprávanie o tomto strašnom zverstve páchanom najmä tými, čo Franklin Roosevelt hovoríl “naš ušľachtilý sovietski spojenec. Dr J. Austin vedec profesor anglickej literatúry na Katolíckej univerzite v Scranton a LaSalle College, ktorí riskoval svoju kariéru a živobytie, aby tieto pravdy vyšli na svetlo. V apríli 1946 , keď on publikoval prácu, na ktorej je založený tento článok, nazvaný “Uštvané Ženy podrobenej Európy”, bol osamotený hlas volá po spravodlivosti v Amerike, stále za vysokej vojnovej propagandy o “víťazstvo”, ktoré v neskorších rokoch studenej vojny bolo jasne vidieť ako prehru pre Ameriku a Západ, rovnako ako to bolo roku 1945 pre Nemecko.
Keď, červena armáda postúpila v roku 1945, Berlín sa stal mestom prakticky bez mužov. Z 2,700,000 obyvateľstva 2,000,000 boli ženy. Nie je divu, že strach zo sexuálneho útoku sa hnali cez mesto ako mor. Doktori boli obkľúčení pacientami, ktorí hľadali najrýchlejší spôsob, ako spáchať samovraždu a o jed bol najväčší záujem.
V Berlíne stála charitatívna inštitúcia, Haus Dehlem, pôrodnice a sirotinece. Sovietski vojaci vstúpili do domov a opakovane znásilnili tehotné ženy aj ženy, ktoré práve porodili. To nebol ojedinelý prípad. Nikto sa nikdy nedozvie, koľko žien a dievčat-deti bolo znásilnenych , ale odhady lekárov boli 100 000 Berlín sám, vo vekovom rozmedzí od 8 do 80 rokov.
24. marca 1945, naš “ušľachtilý sovietskí spojenec” vstúpil do Danzigu. 50-ročná Gdanska učiteľka oznámila, že jej neter, 15, bola znásilnená, sedemkrát, a jej ďalšie neter, 22, bola znásilnená pätnásť krát. Sovietsky dôstojník povedal skupine žien hľadať bezpečie v katedrále. Akonáhle boli bezpečne zamknuté, zver židovsko boľševizmu vstúpila a za zvonenia zvonov a hlasu organu znásilňovali všetky ženy, niektoré viac ako tridsaťkrát. Katolícky farár v Gdansku vyhlásil: “Sú znásilňovamé dokonca osem ročné dievčatá a chlapci, ktorí sa snažili brániť svoje sestry a matky boli zastrelení .”
Bernard Griffin, britský arcibiskup, prechádzal po Európe, aby zistil v akých podmienkach sa tam žije za okupácie a hlásil toto: “Vo Viedni samotnej znásilnili 100.000 žien, nie raz, ale mnohokrát, vrátane dievčat ešte vo veľmi mladistvom veku a aj staršie ženy.”
Luteránsky farár v Nemecku, v liste zo dňa 7.augusta 1945, píše biskupovi v Chichester, Anglicko, opisuje, ako jeho kolegy pastora “dve dcéry a vnúčatá (desať ročné) trpia kvapavkov v dôsledku znásilnenie “, a ako ” Pani N. bola zabitá, keď sa bránila znásilneniu “, zatiaľ čo jej dcéra bola” znásilnená a deportovaná, údajne do Omska na Sibír .”

Deň potom, čo naš ušľachtilí sovietskí spojenec obsadil Neisse, v Sliezsku, 182 katolíckich mníšiek bolo znásilnených. V diecéze Kattowitz sa počítali 66 tehotné mníšky. V jednom kláštore, keď Matka predstavená so svojím asistentom sa snažil chrániť mladšie sestry s otvorenou náručou, boli rozstreľané na kusy. Kňaz písal v Nord Amerika magazíne 1 novembra 1945, , že “niekoľko dedín, kde boli skoro samé ženy a dievčatá vo veku iba desať rokov, boli znásilňované po niekoľko týždňov židovsko-boľševickou košernou červenou armádov.”
Sylvester Michelfelder, luteránsky pastor, napísal v Kresťanskom Storočí: “Hordy besných banditov v ruskej alebo americkej uniforme rabovali a vykrádania vlaky. Ženy a dievčatá sú znásiläované na očiach všetkých. Ženy a dievčatá utekajú nahé po uliciach trasúce sa strachom a hanbou.”V riekach a jazerách pláve strašne veľa mrtvol žien a dievčat a nikto si toho nevšima.
Dňa 27.Apríla 1946 Rádio Vatikán hlásilo, že v ruskej okupačnej zóne vo východnnom Nemecka volá pomoc celá populácia”dievčat a žien, ktore sú brutálne znásilňované a ktorých telesné a duševné zdravie je úplne otrasené.”
Nie všetci násilnici a vrahovia nosia červenu hviezdu. John Dos Passos, v časopisu Life 7.Januára 1946, cituje “červeného majora”, ako hovorí, že “Brutálne znásilňovani a alkohol je vojakov plat.” Vojak napísal v časopise Time for 12.Novembra 1945 “Veľa kresťanskích americkích rodin by sa desili v hrôze, keby vedeli, ako sa ‘Naši Boys’ správajú ako nepričetné beštie týrajúce nevinných ľudí.” Vojenský dôstojník napísal “Naša armáda a britská armáda … urobili svoj podiel na rabovani a znásilňovani … Toto beštialne chovanie našich vojakov nie je vôbec všeobecne, ale je dostatočne veľké, aby dali našej armáde pekné čierné meno, na armádu vrahov a znásilňovačov. ”
Talian čo prežili americké bombardovanie uvádza, že horde čiernych amerických vojakov rozmiestnených v Neapole, bolo povolené od ich nadriadených voľný prístup k chudobným a hladnom mučeným Taliankým ženám. Výsledkom tohto opičieho znásilnenia a sexuálneho otroctva bola generácia žalostne vyzerajúcich miešaných, bastardne vyzerajúcich deti, dedičstvo brutálneho opičieho dobyvateľa.
Podľa AP 12.septembra 1945 s názvom “Nemecko-Americké Manželstvo Zakázané”, Franklin komunista Roosevelt absolútne zakázal svojim vojakom manželstvo s nižšou Nemeckou rasou.(skoro 50 percent Bielich američanov sú Germáni) A podľa časopisu Time z 17. septembra 1945, vojaci dostávali z USA 50 milionov kondomov mesačne s grafickou inštrukciou ako ich použiť a nápisom nech dajú všetkým Nemcom príučku, aby na nás nikdy nezabudli!” Toto boli veľkí križiaci, ktorí priniesli ” židovsko-boľšvickú demokraciu “do Európy.
Pre Američanov a Britov, otvorené znásilnenia boli rovnako bežné ako medzi sovietskymi vojskami. Sovieti jednoducho znásilnili všetky ženy od ôsmich rokov až a do 80 rokov a keď Nemecký muž alebo žena zabila ruského vojaka za čokoľvek, vrátane znásilnenia, 50 Nemci boli zabití za každý incident, ktorý bol uvedený v časopise Time, 11. júna 1945. Ale pre väčšinu našich povahovo degenerovaných chlapcov to bolo “skvelé” záviselo veľa na “spolupráci” Nemeckých a Rakúskych žien. Hladom a bez prístrešku,samozrejme, “sexuálne”otroctvo si kúpili za pár halierov alebo kúsok chleba.
Kresťanské storočie-časopis, z 5.decembra 1945 hlásil “americký šerif dekan, plukovník Gerald F. Beane, povedal, že znásilnenie nebolo žiadnym problémom pre vojenskú políciu. Za trochu jedla, čokolády, alebo mydla hladom umierajúcim ženám a deťom mali čo chceli,hovoriť o znásilneni je zbytočné. Tu sa musíte zamyslieť ak chcete pochopiť situáciu v Nemecku. ” Týždenný prehľad v Londýne, na 25 októbra 1945, to opísal takto: “Mladé dievčatá, bez domova,bez rodiny, bez jedla, hladné na umierajúcich potulkach sa môžu voľne rozhodnúť zomrieť hladom, alebo predať to ostatné čo majú a oddialiť smrť na niekoťko týždňov, mesiacov, či rokov. Veľa žien a dievčat si zvolilo smrť, umierali po uliciach, zrúcaninách na poliach, či nespočetné mrtvoly v riekach a jazerách, zomrieť bolo ľahšie ako žiť v takomto pekle.Dr George N. Shuster, prezident Hunter College, napísal v katolíckej Digest v decembri 1945 po návšteve americkej okupačnej zóne “Povedali ste všetko, slovami, že Európa je teraz miestom, kde žena stratila materinskí boj o hrdosť a slušnosť, pretože len hanba a poníženosť je teraz, pre ženu Európy . ” Oficiálna politika komunistickích spojencov USA, Anglicka,Sovietov,Canady,Fracúzska……..vytvorila podmienky, v ktorých Nemecké matky, aby udržali svoje deti pri živote museli sa stať samé prostitútky, alebo ich dcéry a sestry aby ich deti neumreli hladom. Naši vlastní úradníci priznali, že Nemci mali menej jedla na deň ako americkí vojak na raňajky, úrovni, čo vedie k pomalej a istej smrti.
Podľa svedectva v Senáte Spojených štátov dňa 17. júl 1945, kedy koloniálne francúzske vojská pod velením Eisenhowera, pravdepodobne väčšinou Afričania, vstúpil do nemeckého Stuttgartu,nahnali Nemecké ženy do podchodov metra a znásilnili dve tisícky žien a dievčat. V Stuttgarte špinavá opičia horda vojakov pod velením Eisenhowera znásilniala viac žien v jednom týždni, ako Nemecká armáda za celú vojnu.V skutočnosti zo všetkých najväčší agresorov druhej svetovej vojny, Nemecké vojská boli zďaleka najmenšou kriminalitov. Znásilnenie v Nemeckej armáde za vojny bolo nižšie ako znásilnenie vojakov americkích v kasárňach rozmiestnených na americkej pôde.
Podľa International News Service v Londýne 31. januára 1946, keď americký vojak priniesol manželku do Nemecka, dostali špeciálne povolenie nosiť vojenské uniformy, pretože “vojaci nechceli, aby ich manželky boli znásilnené ako Fraeuleins iných okupačných vojsk.” New York World Telegram 21 januára 1945, uviedol: “Američanov pohľad na nemecké ženy ako korisť, rovnako ako fotoaparáty a Lugers,Nemecká autmatická pištoľ.” Dr G. Stewart, v zdravotníctve, predložil vyhlásenia generála pre Eisenhowera (terrible Swedish jew), že v prvých šiestich mesiacoch roka americkej okupácie, pohlavné choroby skočil na dvadsaťnásobok svojej pôvodnej úrovni v Nemecku.
Len málokto si dnes pamätá, že v roku 1940 sa diablovi spojenci-Allies, ktorí už vtedy volali o svetovládu-new world order a “Organizáciu Spojených národov,” presadzovali politiku bezpodmienečnú kapitulácie, čo znamenalo, že Nemci budú povinní prijať okupačnú vládu a prejsť na genocídny plán žida Morgenthaua, zredukovať Nemecko do stredovekých podmienok a znížiniť populáciu. Zníženie populácie,tak ako to robili židia Kresťanskému Rusku a Ukajine,keď vyhladovali a postrieľali okolo 70-80 milionov kresťanov.Skúste si nájsť knihu sekretára Morgenthau, “Germany is our problem problem”,vydavateľstvo Harper and Brothers, 1945. Všimnite si použitie termínu “Organizácie Spojených národov” na prednej predsádke a predslov Franklina komunistu D. Roosevelta. Židovský spisovateľ v Amerike, Theodore Kaufman,v roku 1941 napísal knihu s názvom “Germany must Perish”, ktorý presadzoval EXTERMINÁCIU A STERILIZÁCIU všetkých Nemcov. Kaufmanová kniha dostala priaznivé recenzie vo veľkých amerických časopisoch a novinách. Iné knihy, ako je Louis Nizer to čo robiť s Nemeckom, tiež prispeli k atmosfére proti Nemeckej nenávisti. Vojnová propaganda a oficiálna politika v kombinácii vytvoriť obraz Nemecka ako národa sub-ľudí a zaslúžia si len trest totálneho vykinoženia ako národ. A to bolo ešte pred začatím Druhej Svetovej Vojny .
Churchill (žid-po matke-židovke Jacob) povedal Nemcom v januári 1945: “Sme spojenci a nie žiadne príšery. To, aspoň môžem povedaťv mene Organizácie Spojených národov Nemecom … mier, na základe na bezpodmienečnej kapitulácie, prinesieme do Nemecka a Japonska veľké a okamžité zmiernenie a bude koniec utrpenia a bolesti. ”
Proti tomuto falošstvu z papule zvieraťa Dr Austin pre APP vyhlásil pravdu: Tí spojenci, ktorí boli “nie monštrá” doslova znásilnil viac európskych žien, ako kedy predtým bolo znásilnená v dejinách sveta. Vyhladovali Nemecko natoľko,že možno hovoriť o hladomore. Vrámci priameho rozkazu Dwighta žida Eisehovera zavraždili hladom viac ako dva milióny Nemeckých vojnových zajatcov. Orabovali a ožobračili 12 miliónov ľudí ,vyrabovali z domov cennosti, tovar, potravíny a dokonca aj oblečenie a vyhnali ich z ich domovov. Vyviezli do Sovietského zväze a USA cele fabriky aj s ľuďmi, ak ešte žili. Zobrali jednu štvrtinu ich poľnohospodárskej pôdy, vzali ich lode a ich továrne a ich poľnohospodárske náradie a potom povedal im žiť z poľnohospodárstva. Zneužíli a vyhladovali viac Nemeckých detí, než koľko kedy bolo Židiov v Nemecku. Znásilnili a dotýrali státisíce Nemecké, Rakúske, Maďarské a Slovenské dievčatá a ženy od osem-osemdesiat rokov. Povraždili päťkrát toľko Nemcov v jednom roku, mieru, koľko ich zomrelo počas piatich rokov vojny. Áno, áno, samozrejme, títo muži židovsko komunistickej Organizácie Spojených národov, títo muži z Nového svetového poriadku nie sú žiadne príšery ale diablove semeno.
Na rozdiel od akýchkoľvek etnických alebo ideologických dôvodov, druhá svetová vojna bola vojna medzi na jednej strane bastardná psia rasa, ktorá vytvorila komunizmus ako cestu k ich Nového židovskému svetovému poriadku a na druhej strane ,tí kto oponovali Novému Svetovému poriadku – New World Order. Je to tragédia pre Našu Bielu Master Rasu čo vytvorila civilizáciu na planéte ZEM a do dneska sa dá manipulovať príšerou zvanou, medzinárodní žid.
D o s l o v.

Preložené a upravené z článku Kevina Alfreda STROMA ,Slováka Amerického pôvodu, roky stíhaného židovskou
rasovou mafiou v Amerike a konečne uznaného súdom NEVINNÝ a dnes slobodný so svojou rodinou.
OUR RACE IS OUR NATION.
Tento článok je venovaný tým čo nespia a majú srdce na pravom mieste,aby som Vás povzbudil v boji za Našu rasu,za Náš národ ,za lepšiu budúcnosť našich detí.

M.J.Dzurja

Pozn. redakcie blogu: článok nám bol zaslaný priateľom žijúcim v zahraničí, gramatické chyby opravíme pokiaľ možno čo najskôr. Ako ilustráciu situácie ku koncu vojny uvádzam zaujímavý fakt, ktorý poskytuje metapédia:

“Sovietsky minister zahraničných vecí Iľja Ehrenburg (ktorý bol židovského pôvodu) spolu so sovietskym spisovateľom Konstantinom Simonovom sa výrazne podieľali na „nenávistnej kampani“ proti Nemcom. V článku „Zabíjaj!“ z roku 1942 Ehrenburg napísal:

  „Nemci nie sú ľudské bytosti. Preto pre nás slovo ‚Nemec‘ znamená najstrašnejšiu nadávku. (…) Viac nebudeme hovoriť. Viac sa nebudeme vzrušovať. Budeme zabíjať. Ak si nezabil aspoň jedného Nemca za deň, premárnil si deň. (…) Ak nezabiješ Nemca ty, zabije on teba. (…) Ak zabiješ jedného Nemca, zabi ďalšieho – pre nás nie je nič zábavnejšie než hŕba nemeckých mŕtvol. (…) Nepočítaj dni, nepočítaj míle. Počítaj len Nemcov, ktorých zabiješ. (…) Zabíjaj!“
Komentáre
 1. Vasil Opatrny píše:

  Clanok poucny, len ten preklad by bolo treba doladit. Kevin bude asi skor American slovenskeho povodu…

 2. enkidu_1 píše:

  dost dobre, vidim ze autor sa vyzna kedze uvadza povod Churchila aj Eisenhowera (prezyvany v US armade “nenavistny svedsky zid”). Este detail – zidom bol aj Rooswelt (Rosen welt?), nemal ziadne namietky k Morgenthauovym planom so sterilizaciou alebo poslanim VSETKYCH nemcov v pracovnom veku do strednej afriky do bani. Moj zdroj: David Irving – Norimberk, posledni bitva.

 3. Midilird píše:

  Zdravím. Vaše stránky sem tam čtu a nemohlo mi proto uniknout, že na mě odkazujete, za což děkuji. Nemáte nějaký obrázek, kterým bych na vás mohl také odkazovat?

 4. Roman píše:

  som šokovaný. aj tým, čo sa tu píše, ale predovšetkým, že koniec II.bolo podla autora vlastne židovsko-komunistické vítazstvo. Asi nevie, alebo zabudol, kolko ludi poslali nemci na smrt, ake zverstva robili po celej europe a kto nebol arijec, nebol človek. Kto je autor tohto jednostranného článku ?

  • enkidu píše:

   Pocuj Roman, a kto teda zvitazil v tej vojne? Zidovska predstava o usporiadani spolocnosti (nemci tomu nadavali “plutokracia”) funguje odvtedy na Zapade. Ci je to pre slusnych ludi vitazstvo, tazko povedat. Komunisticka predstava, ktoru opat implementovali zidia v Rusku, zhnila totalne. Nazor “zidovsko-komunisticke sily” v tomto pripade je celkom presne pomenovanie, no zo zjavnych dovodov sa tieto slova pouzivat nemozu. A ze Nemci boli zvery a posielali ludi na smrt – tam treba tiez ubrat plyn, vela z toho je propaganda. Keby vyhrali nemci, pocuvali by sme tie iste pribehy o zidovskych komisaroch v cervenej armade, ale o krutych britoch.
   Predstava vojnoveho obdobia v Nemcku ze “kto nebol arijec, nebol clovek” napoveda vela o zdroji tvojich informacii. Nielen Nemci su etnicky arijci, ale aspon polovicka Europy. Slovaci ako Slovanska vetva vobec neboli u Nemcov hodnoteni negativne. Poliaci, tym dali Nemci vyzrat cely broombersky masaker z leta 1939, takze ta Nemecka krutost bola vzdy nieco za nieco.

 5. Roman píše:

  Že by Josef Mengele ?

 6. nezaslepeni píše:

  autor článku je riadne podpísaný
  jednostrannosť evidentne prekáža len až svedectvo podávajú gójovia
  a Josef Mengele bol vedec a nie politický pracovník

 7. Roman píše:

  súhlasím aj s tým, že komunisti poslali na smrť mnoho ľudí, ale ubrať plyn pri zverstvách fašizmu je predsa len nemožné

  • enkidu píše:

   Roman, je treba byt triezvy v tejto teme. Nemci vojnu prehrali a odvtedy zidia aj komunisti strasia “fasizmom” a aj v nasich koncinach je to najvacsia nadavka. Nie je nahoda ze sa 60 rokov tocili filmy kde je nemec vzorom barbara a sovietsky vojak usmievavy kamarat. V skutocnosti vsetci stari ludia v nasom okoli tvrdia opak. Ked si tie zverstva rozmenime na drobne, zistime ze to co sme sa ucili pred 20 rokmi v dejepisoch sa ukazalo ako vymysel. Napr. lampy z koze v koncetrakoch, mydlo zo zidov, alebo horiace jamy do ktorych pochodovali vazni (tak pise Eli Wiesel, usvedceny falosny svedok holokaustu). Z nasich koncin su zname popravy na Klaku a Kalisti. Partizani vyvrazdili 1500 ludi, nekonat proti partizanom by bol omyl. Tie teorie o zabijani plynom velmi krivu za realitou (plus kazdy ide do basy kto sa pyta). Nie je zle sa pozerat na historiu triezvo. vsetko dobre.

 8. Roman píše:

  to, čo sa dialo po vojne je druhá vec. téma druhej svetovej vojny je moj koníček, mám prečítané množstvo kníh, nie od ruských spisovateľov, na televíznych staniciach toho tiež nie je málo. len som reagoval na ten nevkusný článok. Všetko dobré

 9. vojtech píše:

  to cosom cital a po rozumel toje nespocitne ja bisom navrhol steho co som cital nahrat dvojhodinovi filma bisom nazvalruska evropska neslusnost 1945

 10. vojtech píše:

  ja bisom navrhol nahrat fil abi cely svet mal ktomuto pristup abi sa im otvarali tim luckim bitostam oci

 11. MegaRightman píše:

  Ak bol komunizmus taky zly, tak potom to bol velky dobrak ten Hitler ked sa rozhodol zautocit na rusko. Lenze sionisticki zidia zatahali za nitky a zo zapadu mu v tom zabranili a tym v nasledujucych rokoch podpisali ortiel desiatkam milionom nevynnych obeti komunizmu. Hitler mal velku pravdu ze z vychodu ide hrozba pre europu ktoru koordinuju zidovsky zapadny bankary. Hitler bol reakciou na toto sionisticke zlo, ktore chcelo razne urobit poriadky. Nakolko je zidovska komunita sudrzna, tak sa dalo tazko zistit, ktorí z nich su sprisahaní.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s