Agentúra FRONTEX a čím sa Vám Fico nebude chváliť

Posted: 27 februára, 2010 in spoločnosť

V stredu prišla Európska komisia s konkretizujúcim návrhom upravujúcim umiestňovanie nelegálnych imigrantov v štátoch európskej únie (súvisiaci článok: https://nezaslepeni.wordpress.com/2009/09/05/nasilne-budovanie-multikulturnej-spolocnosti/). Túto funkciu by mala podľa návrhu eurokomisárky pre justíciu Malmströmovej plniť agentúra Frontex so sídlom vo Varšave.

Táto informácia v médiách zrejme nemala veľa priestoru, no môže byť omnoho dôležitejšia, ako by si väčšina ľudí mohla myslieť. To, že sa jedná o klasický prípad mlčanlivosti médií ohľadom skutočne dôležitých vecí, zatiaľ čo divákov zaplavujú brakom neprekvapí zrejme nikoho znalého problematiky, mňa osobne však prekvapilo, v ako bezočivom štádiu sa už politika Európskej únie nachádza.

Genetická podstata je najzákladnejším rysom národa, nakoľko určuje schopnosti národa ako celku. Táto genetická podstata môže byť ovplyvnená asimiláciou cudzorodej skupiny a výber “partnera” na asimiláciu je životne dôležitý, nakoľko zanechá následky trvajúce mnoho generácií. (Dôležitosť správneho výberu pri asimilovaní nám môže ukázať príklad úpadku námornej mocnosti Portugalska po asimilovaní dovezeného domorodého obyvateľstva z kolónií a na druhú stranu napríklad revitalizáciu oblastí vyľudnených po tatárskych vpádoch po pozvaní nemeckých kolonistov).

K asimilácii zákonite dochádza pri dlhodobom spolužití etník a cieľom Európskej únie je vybudovanie multikultúrnej spoločnosti, teda spolužitie nielen rôznych etník, ale dokonca rôznych rasových skupín. Toto bude mať za následok rasové miešanie, čo bude viesť k  asimilácii týchto nám geneticky maximálne vzdialených jedincov do nášho národného genofondu a tým k zmene genetickej podstaty Slovákov. Európska únia nám prideľovaním azylantov “dohadzuje” partnerov na miešanie… samozrejme, bolo by mrhaním času mojich čitateľov uvádzať plejádu argumentov podporujúcich tvrdenie, že to bude mať za následok radikálne zhoršenie genofondu našej populácie.

Toto určite nie je cieľom voličov prosystémových strán (okrem pár vyšinutých liberálnych fanatikov), ktorí reči o multikultúrnej spoločnosti spoločnosti spočiatku zrejme brali ako výplod marihuanového opojenia pár dredatých aktivistov “nevládnych” organizácií, no realizácia tejto chorej idey dostáva čoraz reálnejšie kontúry, čo je zrejme nepríjemných prekvapením pre drvivú väčšinu ľudí, ktorí si neprajú koniec časov.

Panáčik typu Roberta Fica (hoc sa snaží tváriť, že to má na Slovensku pevne v rukách) s touto vecou nedokáže absolútne nič urobiť. Naše zákony sú podriadené zákonom únie a oni nám môžu diktovať (aj budú), koho si tu máme nasťahovať, čo pre náš národ (ale v podstate pre celú našu rodinu európskych národov) môže byť smrteľným nebezpečenstvom do budúcnosti. Nie je možné tomu zabrániť nenápadnými sofistikovanými opatreniami, pretože jednak v tejto otázke nemáme takmer žiadne právomoci a účinné nástroje a jednak by výsledky dosiahnuté “bezbolestnou” cestou nedosahovali ani časť úrovne škôd, ktoré by táto sebevražedná politika EÚ páchala.

Spoločenský systém, v ktorom žijeme je nastavený na sebedeštrukciu (hospodársku, morálnu, fyzickú), preto jedinú cestu pre náš národ vidím v jeho zanechaní (môžme začať napr. vystúpením z NATO, OSN, EÚ a MMF) a vybudovaní nového, založeného na zdravom rozume a hodnotách nám vlastným.

Komentáre
  1. hmmm. nemali by sme dávať až toľko právomocí EU a bolo by to

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s