ci boha, ta my sme antifa

Posted: 29 januára, 2010 in zábava

Pohľad, pri ktorom sa aj najostrieľanejším prešovským neonacistom rozklepú nohy. Partia miestnych radikálnych antifašistických militantov sa rozhodla uctiť si neveľmi inteligentného, ale o to viac hrdého antifašistu Honzu Kučeru, ktorý umrel po opileckej bitke s cigáňom. Čudoval som sa, že českí súdruhovia dali tieto odvážne zábery na svoj net, nakoľko sa jedná o tak detinské dielo, že mentálne zdravej časti populácie vlastne urobili služu hrubým poukázaním na vlastnú diletantskosť. Ako prvé zaujme vskutku umelecké spodobenie antifašistických hrdinov, chlapci by mohli pouvažovať o profesionálnej umeleckej dráhe. Keby zátvorka bola posunutá o jedno miesto, možno by sme aj prišli na to, čo chcel autor povedať, avšak táto otázka sa stáva nepodstatnou pri pohľade na vrcholný prejav geniality autorov – preškrtnutý dĺžeň nad menom Jan. Rešpekt budiaci dojem dopĺňa drsný outfit prešovskej antifašistickej milície, kde jeden z mladíkov neváhal a na prsia si umiestnil dôstojný a radikálny nápis Antifa Prešov. Táto skupinka pravdepodobne značne ochromí, ak úplne neparalyzuje nac(ionali)stické aktivity nielen v Prešove, ale rozhodne v celoslovenskom, ak nie celoeurópskom merítku.

Komentáre
 1. Antifa píše:

  Tak Jana Kučeru nezabil cigán ale neonacista .
  Sme mladý ale medzi nami sú aj starší . Chceli sme si uctiť jeho pamiatku a na tom není nič smiešne .
  Myslíte si o nás čo chcete ale mi vieme za čo bojujeme . A píšte si čo chcete . Ale každý normálny človek pochopí že je to spomienková akcia . A nezáleží na veku ale na názore .

 2. nezaslepeni píše:

  milí atifašista,
  Kučeru odpravil Jiří Fous, ktorý je cigoš… to je fakt, ktorý sa poprieť nedá…
  tak diletantsky spravenú akciu neospravedlňuje ani nízky vek (hoc zaujímalo by ma koľko), uznaj sám, že ten transparent pôsobí otrasne… apropo, čím pre teba bol život Jana Kučeru tak významný? Však to bol obyčajný sockár, intelegenčne podpriemer, alkoholik, ledva zvládal učňovku… a tá smrť ako vidíš tiež nebola ničím “antifašistická” (ale to antifašistom nikdy neprekážalo, oni klamú a zavádzajú ako sa len dá, vezmi si zneužitie mafiánskej vraždy dílerka Tupého).
  A mladí sa píše s mäkkým í na konci, keďže je to možné číslo.
  /:=)

 3. aafa píše:

  Pohľad, pri ktorom sa aj najostrieľanejším prešovským neonacistom rozklepú nohy. ?????????????????????????????????????? a my sme odkedy neonacisti???????????????????????????SME NACIONALISTI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POPROSIM O OPRAVU!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • nezaslepeni píše:

   samozrejme, že výraz “neonacisti” je tu použitý ironicky… myslím, že z ľudí, ktorých antifašisti za “neonacistov” označujú, si takýmto slovom nehovorí nik

 4. oliver píše:

  ja nejsom rasista nic take! ale nerozumiem? ze co je spravne? mam kamaratou ciganou a jedneho cinana. ale cigani robia problemi ako pentagon lunik a pod… to nigdo nemoze popriet! ake je riesenie antifa? ja nejsom proti vam skvor na opak! ale treba to riesit! ne? kadzi ma svoje prava.ale aj povinnosti! na to sa nesmie zabudat.a cies nechapem ani niektore narody ako rusko ktore bolo obrovskim nepriatelom hitlera a teraz jeto na opak! WTF co sa to deje! zabudlisme na SNP,partizanov a ludi ktori proti nim bojovali? toto coje za sitmem? historia sa opakuje? tak ako? k.u.a tak ako ??????

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s