Násilné budovanie multikultúrnej spoločnosti

Posted: 5 septembra, 2009 in spoločnosť

Na podnet Talianska, ktoré opätovne vznieslo kritiku na imigračnú politiku Európskej únie sa  talianskom Rimini 15. – 16. augusta uskutočnila predsednícka schôdza EÚ. V nedeľu po jej ukončení úradujúci predsednícky minister zahraničia Carl Bildt vyhlásil, že EÚ dospela k novej koncepcii imigračnej politiky, ktorá spočíva predovšetkým v redistribúcii imigrantov po celom území EÚ, pričom sú jednotlivým krajinám stanovené tzv. imigračné kvóty, určujúce, koľko ilegálnych imigrantov musí prijať. Budovanie multikultúrnej spoločnosti teda dospelo do štádia, kedy budú krajinám naordinované počty imigrantov, ktoré majú prijať, aby boli dostatočne „pestrofarebné“. Možno ešte pár rokov dozadu by nám pripadala absurdná predstava, že nám západné krajiny budú posielať nových prisťahovalcov a teraz je to tu. Je to jasnou ukážkou toho, že budovatelia multikultúrnej spoločnosti neváhajú prijímať akékoľvek nelogické a krajinám škodiace opatrenia, len aby dosiahli svoj cieľ. Týchto opatrení bude do budúcnosti s najväčšou pravdepodobnosťou len pribúdať.

Táto dohoda bola prijatá na stretnutí niekoľkých politikov, pre ktorých je záujem ich národa niekde ďaleko v úzadí. Nikto sa nás nepýta, či tu nových imigrantov chceme, hoci sa jedná o otázku s ďalekosiahlymi dôsledkami pre našu krajinu. Stačí, že pár anonymných pánkov v obleku niečo odhlasuje a názor občanov je nepodstatný. Samozrejme, že je pre nich výhodné sa národa nič nepýtať, pretože je jasné, že prijatie prisťahovalcov z tretieho sveta by bolo drvivou väčšinou ľudí odmietnuté.

Tieto kvóty sú zatiaľ dobrovoľné, avšak štáty boriace sa obrovským prílivom imigrantov ako Grécko, Malta, Taliansko či Španielsko budú vyvíjať na ostatné krajiny nátlak, aby tieto kvóty prijali a dodržiavali. Nečudujem sa týmto krajinám, že tak konajú. Taktiež je evidentné, že tak nekonajú v úsilí o vybudovanie harmonickej multirasovej spoločnosti, ale v snahe zbaviť sa pokiaľ možno čo najväčšieho počtu nepozvaných hostí, ktorí im spôsobujú nemalé problémy.

Krajiny, odkiaľ títo nepozvaní hostia prirodzene na naše záujmy absolútne neprihliadajú a masovo podporujú nám škodiacu imigráciu ich občanov do našich krajín. Mnohé krajiny tretieho sveta, ktoré ťažia z imigrácie svojich občanov do Európy, kritizujú akékoľvek snahy o prijatie reštrikcií v imigračnej politike Európskej únie. Činia tak najmä prostredníctvom Najvyššieho komisariátu OSN pre utečencov a snažia sa ochranné protiimigračné opatrenia ničiť požiadavkami ako napr. uzavretia imigračného tábora na gréckom ostrove Lesbos, kde sú zhromažďovaný imigranti alebo kritikou dohody Talianska a Lýbie o vrátení nelegálnych migrantov.

Situácia s imigrantmi sa v mnohých krajinách dostáva do neúnosných rozmerov. Miesto riešenia tohto problému však Európska únia rozhodla, že sa riešenie posunie o niekoľko rokov redistribúciou týchto prisťahovalcov do ostatných krajín a bude sa čakať, kým aj tam situácia nadobudne kritického stavu. Vtedy sa už ľuďom snáď otvoria oči a prestanú sa báť problém riešiť a zatočia s neschopnými politikmi. Lenže dovtedy sa krajiny Európy, vrátane Slovenska, môžu „tešiť“ na masový príliv nám geneticky a kultúrne absolútne cudzorodých prišelcov s vysokým stupňom kriminality a pôrodnosti, s minimálnymi hygienickými návykmi, minimálnou gramotnosťou a takmer nulovou snahou odtiaľto niekedy odísť.

Bandera

Komentáre
  1. […] umiestňovanie nelegálnych imigrantov v štátoch európskej únie (súvisiaci článok: https://nezaslepeni.wordpress.com/2009/09/05/nasilne-budovanie-multikulturnej-spolocnosti/). Túto funkciu by mala podľa návrhu eurokomisárky pre justíciu Malmströmovej plniť […]

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s