Rasizmus v podaní demokratov

Posted: 29 augusta, 2009 in právo, spoločnosť

Etnické vyhladzovanie, porušovanie rasovej rovnosti či ponižovanie kvôli pôvodu sú podľa súčasného systému a médií najodpornejšími zločinmi akých sa možno dopustiť. Avšak koľko odporného cynizmu a arogancie je v ich humanistických slovách o rovnosti a tolerancii môže vidieť každý, kto s otvorenými očami sleduje skutky mocipánov dneška. Etnické práva tých, ktorým je propaganda tolerantnosti a multietnickosti najviac vnucovaná, sú porušované najviac.

Ekonomicko-sociálny systém panujúci v krajinách s prevažne bielou populáciou je už desiatky rokov nastavený tak, že zabezpečenie nízkeho životného štandardu je možné zabezpečiť bez akejkoľvek práce poberaním sociálnych dávok. A tak držiteľ občianstva, ktorý sa uspokojí s podpriemernou životnou úrovňou nie je nútený vykonávať akúkoľvek prospešnú činnosť. Na život v cigánskom gete, alebo v prisťahovaleckej štvrti mu tak stačí splodiť niekoľko detí a svoj nízky štandard má zabezpečený. Takáto sociálna politika logicky v značnej miere podporuje u takéhoto obyvateľstva vysokú pôrodnosť bez ohľadu na možnosti kvalitnej výchovy potomstva.

Na druhej strane tí, ktorí chcú žiť na ako-tak slušnej úrovni sú nútení pracovať. Zo svojich miezd potom odvádzajú dane, v dôsledku čoho majú niekedy ešte nižší príjem, ako keby len poberali sociálne podpory. Pracujúci nemajú sociálne byty ako „sociálne odkázaní“ a sú nútení platiť nájomné. Narodenie dieťaťa pre nich znamená výpadok príjmu zo strany matky. Takto nastavený systém demotivuje, ba priam odrádza slušne žijúcich ľudí od rozhodnutia mať deti.

Je ľahké si približne spočítať, akí ľudia patria do prvej a druhej skupiny. Do prvej patria tí, ktorí z asociálneho prostredia pochádzajú, vyrastali v ňom a považujú ho za prijateľné alebo tí, ktorí takýto spôsob života žijú vo svojich krajinách, odkiaľ sa prisťahovali do vyspelých štátov. Teda sa jedná o imigrantov z tretieho sveta a ich potomstvo a špecificky neprispôsobivú cigánsku menšinu. Do prvej skupiny zas patria pôvodní obyvatelia vyspelých krajín.

Tento vývoj sa bude ďalej multiplikovať, teda podiel ekonomicky ekonomického obyvateľstva bude čoraz viacej klesať a neaktívneho narastať a nakoľko tieto dve skupiny sú rasovo odlišné, súčasný systém priamo spôsobuje znižovanie počtu bielych. Viete si predstaviť, že by to bolo opačne? Teda by napríklad boli asociálne skupiny obyvateľstva sterilizované a slušne žijúci ľudia motivovaní k vyššiemu počtu detí? Potom by médiá, „mimovládne“ organizácie a zahraničie z plného hrdla vrieskali o rasizme a genocíde.

Viete si predstaviť, že by nejakej menšine bolo zakázané o sebe čo i len hovoriť alebo vytvárať akékoľvek spolky? To by samozrejme v súčasnom systéme bolo vrcholne neprípustné. V niektorých krajinách je dokonca politicky korektné menšiny označovať pomenovaniami v ich vlastnom jazyku. (napríklad slovo „Rómovia“ na Slovensku) Fungujú tisíce černošských, židovských, cigánskych a kadejakých iných spolkov, kde môžu byť členmi výlučne príslušníci týchto etník a ich činnosť sa zameriava na svoje etniká. Vlády „demokratických“ štátov takéto menšinové spolky štedro dotujú a podporujú. Nijakej menšine nie je upierané právo na vlastný rozvoj.

Avšak existuje jedna výnimka! A to sme práve my! Je nepredstaviteľné, aby u nás fungovalo napríklad „Združenie belošských učiteľov“. Jediné etnikum, ktoré nemá právo na vlastné organizácie sú belosi. V prípade vzniku nejakej čisto árijskej/belošskej organizácie je okamžite kriminalizovaná, perzekvovaná, zakazovaná a čo je najsmiešnejšie, obviňovaná z rasizmu tými, ktorí tak hrubo porušujú práva belochov.

V dnešnej dobe je príslušníkom menšín vštepované, že sa za svoj pôvod nemusia hanbiť a majú naň byť hrdí. Avšak belochom je vštepované, že ich rasa je strojcom nekonečného utrpenia a zla a byť na ňu hrdý sa rovná rasizmu najhrubšieho zrna. Človek hlásiaci sa za árijca alebo za belocha je okamžite označovaný za rasistu. Podľa strážcov politickej korektnosti má právo označiť sa maximálne za „príslušníka majoritnej spoločnosti“ alebo „neróma“. Viete si predstaviť, čo by asi títo „humanisti“ kričali v prípade, keď by u belochov bola posilňovaná ich hrdosť na svoju príslušnosť k bielej rase a ostatné etniká by boli označené ako „neárijci“?

Súčasní držitelia moci nálepkujú akékoľvek belošské iniciatívy ako rasistické a pritom sú to oni, kto hrubo porušuje rasové práva belochov!

Bandera

Komentáre
 1. martinfoltin píše:

  Socialno-ekonomický systém demokratických krajín ma podľa teba len nevýhody? Hovoríš o chybách, no nedávaš návrhy na riešenie tohto problému. Alebo dávaš… Len akosi ich pozabudol rozobrať. Útočíš na iných – každý je zlí.
  No veď poznáš to „Každý je somár, no ja som lietadlo“
  Niečo ti určite nebudem zazlievať – politický, sociálny a ekonomický systém demokratických štátov nie je dokonali. Určite aj z tvojho blogu to vyplýva. Ale v súčasnej dobe lepšie štátne zriadenie neexistuje a preto buďme radí, že máme to čo máme.

 2. nezaslepeni píše:

  Myslím, že z toho článku vyplývajú návrhy na zlepšenie… obrátiť systém z podpory demografického rastu asociálnej populácie na podporu mnohodetnosti u rodín s pracujúcimi rodičmi, tak získame občanov, ktorí si z domáceho prostredia neosvoja kriminalitu a povaľačstvo, ale slušnosť a dobré pracovné návyky.
  Ďalej kritizujem potláčanie hrdosti bielych na svoj pôvod a obmedzovanie združovacieho práva. Prečo by sme sa nemohli hrdo hlásiť k svojmu pôvodu, keď to môžu ostatné etniká? Prečo by sme nemohli mať výhradne belošské spolky a organizácie? To sú moje návrhy na zlepšenie.
  A to, či niekto uznáva demokraciu ako “niečo nedokonalé, ale najlepšie možné” je závislé od jeho osobných preferencií a nie je to nejaký empiricky jasne podložený fakt. Ja možno inú formu usporiadania spoločnosti považujem za nie dokonalú, ale najlepšiu aká tu bola. A ďakujem za diskusiu 🙂

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s