Banková mafia

Posted: 20 júla, 2009 in ekonómia

”Nie sme taký hlúpy viazať našu menu zlatom, lebo my nemáme žiadne zlato, ale za každú vydanú Marku garantujeme equivalentnú prácu, ktorá sa rovná jej hodnote ,alebo hodnote vyprodukovaného tovaru…..smejeme sa naším predchodcom a ich finančným inštitúciám, ktorí držali mienku, že hodnota peňazí je regulovaná zlatom, ktoré vraj leží v štátnej banke.”

,,Adolf Hitler,quoted,Hitler Monetary system”, C.C.Veith,Citadels of Chaos”
Meador, 1949

Keď sa národní socialisti  dostali v Nemecku k moci , bolo Nemecko kompletne ekonomický zruinované. Versaillská dohoda uvalila devastujúce reparačné poplatky na Nemecký národ ,ktorý mal platiť všetky výdavky na vojnu krajinám, ktoré sa na vojne podieľali, čo sa rovnalo sume, ktorá tri krát presahovala  hodnotu celého Nemecka.  Špekulanti devastovali Nemeckú marku ,tak že inflácia bola najhoršia v modernej histórii. Na vrchole tejto hroznej inflácie ste si za plný fúrik mariek ,nemohol kúpiť bochník chleba. Národná banka bola prázdna a obrovský počet domov a fariem-statkov prešiel do rúk bánk a špekulantov. Ľudia spali v stanoch na uliciach a v stodolách. Nič také sa nikdy predtým nestalo – kompletná devastácia národnej meny, vymazanie všetkých úspor obyvateľstva, ich obchodov a celej ekonómie Nemecka. Všetko sa stalo ešte horšie, keď na konci druhej dekády udrela globálna depresia. Nemecko nemalo na výber len žobrať  o otroctvo u internacionálnych úžerníkov.

Keď sa národní socialisti na čele s Adolfom Hilerom  dostali k moci, obišli internacionálnu bankovú mafiu  a začali vydávať novú Národnú menu. Adolf Hitler začal tzv. Národný kreditný program, plán národno-verejnej výstavby Nemecka. Projekty ako proti záplavové  valy, rekonštrukcia  verejných budov, súkromných domov budovanie nových domov,  ciest, mostov, kanálov, prístavov atd. Tento projekt  stál jednu miliardu Národnej meny. Jedna miliarda NE-Inflačnej meny, nazývanej Pracovné certifikáty, boli vydávané  oproti tejto hodnote. Bolo zamestnaných milióny ľudí  a boli platený týmito Pracovnými certifikátmi. Tieto vládou vydávané peniaze neboli garantované zlatom, ale niečím čo malo reálnu hodnotu . Bol to pravdivý recept na prácu a materiál pre ľudstvo. Ľudia tieto Pracovné certifikáty ( marky ) ,minuli na iné služby, tovar a jeho produkciu, týmto vytvárali prácu pre viac ľudí.

V priebehu dvoch rokov bola nezamestnanosť vyriešená ,krajina bola naspäť na nohách. Mali solídnu a stabilnú menu, bez úroku – dlhu, keď v tom istom čase, milióny ľudí v Spojených štátoch, Európe, Austrálii atd., hladovalo, bez práce a čakalo na teplú polievku, keď sa im vôbec ušla. Nemecko obnovilo zahraničný obchod, aj keď im bol zakázaný zahraničný kredit a boli bojkotovaný internacionálnou židovskou bankovou mafiou. Urobili to Barterovým  systémom, priamou výmenou tovaru a obchádzaním úžerníckych bánk, bez úrokov a obchodného deficitu. Tento ekonomický systém, žil krátko a dneska po tomto systéme ostal len Pamätník Famóznej Autobahn ako prvý  extensivny superhighway – systém na svete s jej dizajnérom Adolfom Hitlerom.

Hjalmar Schacht, bol hlavou Nemeckej Reich banky. Americkí bankári pozývali Pána Hjalmara Schachta do Ameriky ,pod zámienkou, že ,,my máme veľa peňazí a to je pravé bankovníctvo. Pán  Hjalmar Schacht im odpovedal:,, Príďte do Berlína .My nemáme peniaze. To je pravé bankovníctvo.

Ekonomik Henry CK LIU píše o Nemeckej jedinečnej transformácii:
Národní  socialisti prišli k moci v Nemecku v roku 1933,v čase, keď bola ekonomika a vo fatálnom kolapse, ruinujúca Versaillská zmluva, nulová zahraničná investicia, alebo kredit. Nezávislý  peňažný systém ,vlastný nezávislý kredit a plná zamestnanosť. Tretia Ríša bola schopná obrátiť zbankrotované Nemecko, okradnuté o svoje územia a kolónie a v takom krátkom čase, explodovať do najsilnejšej ekonómie  sveta a to len za štyri roky.

V 1984 roku Sheldom Emry, In Bilions for the Bankers, Debt for the people, píše:

Nemecko vydávalo ,bezúrokové, neinflačné peniaze od roku 1933 ,začali z katastrofálnym dlhom, devastovanou krajinou a len za 5 rokov sa vyšplhalo do svetovej veľmoci. Nemecko financovalo svoju vládu, armádu, bez zlata bez pôžičiek až musel celý kapitalistický a komunistický svet, pod vedením židovsko – satanskej -bankovej mafie zničiť, slobodné Nemecko a oslobodenú Európu a priviesť všetko späť do pazúrov  židovskej bankovej mafie.
Táto história o Nemeckom finančnom systéme sa nenachádza v žiadnych učebniciach, verejných či štítnych knižniciach, alebo školách.

Čo sa v dnešných knihách  píše, ako Nemecko vstúpilo do inflácie, spôsobenou v roku 1923 Weimarskou Republikou. Radikálna devalvácia Nemeckej marky je citovaná v knihách ako zlý príklad, keď štát – vláda majú sami moc  vydávať peniaze. Nemecká finančná kríza začala nehoráznou vojnovou reparáciou, platba vnútená Versaillskou  zmluvou. Pravda však je niekde inde, ako vždy.

Pravdu opísal sám pán Hjalmar Schacht vo svojej knihe z roku 1967,,THE MAGIC OF MONEY”, tu vypustil kocúra z vreca. Dôvodom hyperinflácie bola privátne vlastnená REICHSBANKA, nie Nemecká vláda. PRIVÁTNE VLASTENÁ REICHSBANKA PUMPOVALA  NOVÉ  A NOVÉ PENIAZE DO EKONÓMIE. ,TAK AKO TO JE DNESKA V AMERIKE A EUROPE, TOU ISTOU BANKOVOU MAFIOU.
Špekulanti, píše Schacht a agenti bankovej mafie začali PREDÁVAŤ MARKU NA BURZE A VSÁDZALI  NA JEJ NIŽŠIU A NIŽŠIU HODNOTU, KÝM MARKU  ÚPLNE NEDEVESTOVALI. Týmto manipulačným systémom  známym na burze ako ,,krátky predaj, špekulanti satanskej rasy predávali na burze to čo vlastne ani nevlastnili a hneď obratom kupovali za oveľa nižšiu cenu. Špekulácia s Nemeckou Markou bolo možné, lebo Reichsbanka pripravila masívne množstvo peňazí na pôžičky, čo existovali iba ako príjem na bankových knihách a požičiavané boli na ziskové percentá.
Keď Reichsbanka nestačila s vydávaním peňazí, všetky privátne banky mohli vydávať -tlačiť marky a dávať ich na úver. Takže to všetku hyperinfláciu mala na svedomí ,nie Nemecká vláda, ale medzinárodná židovská-banková mafia, ktorá ma pod palcom teraz celý svet.

To, že Národní socialisti obišli židovsko-bankársku mafiu a postavili Nemecko na nohy, bol jediný dôvod na vojnu, ktorá bola vyvolaná ,hlavným vinníkom, židoboľševickým Anglickom a Amerikou, ktoré podporovali židoboľševické Rusko na čele s vtedy masovým vrahom Stalinom a jeho židovských komisárov. Židbolševické Rusko a jeho prisluhovači v Amerike a Anglicku,bmali na pláne podľa najnovších  dokumentov z Ruska, zotročiť celú Európu komunizmom a zničiť kresťanov, tak  ako vraždili  kresťanov v Rusku  70 rokov. Pruské obyvateľstvo, vtedy odrezané od Nemecka, bolo vražedné, Poľskými židobolševikmi a Sovietsko-židovskou NKVD – čekou. Existujú dokumenty o zavraždení 56 tisíc Nemcov v Prusku a to len preto, aby vyprovokovali Nemecko do vojny lebo Nemecký bankový systém bol v najväčší úder židobolševickej mafii a celý svet by sa bol dozvedel, že nepotrebujú židovských bankárov a židovské banky.

Tak si domyslite, prečo sme v kríze teraz a to ešte nie je koniec iba začiatok. Naša vláda ,keď potrebuje peniaze, tak si ich musi žiadať od Európskej centrálnej banky. EU banka im tie peniaze vytlačí a požičia im na úrok. Ale odkiaľ má EU banka tie peniaze? Len ich vytlačí z prázdneho vzduchu a ešte ich požičia na úrok. To je obchod  čo? A kto vlastní EU centrálnu banku?

Americky prezident Abrahám Lincoln, bol zavraždený, zastrelený preto, lebo si nechcel požičiavať peniaze od židobolševickych bankárov z New Yorku, na 33 percentný úrok a začal peniaze tlačiť ako štátna moc, zvané GREENBAKS, čo bol obrovský ekonomický úspech. Atentátnikom bol vrah z Európy, platený bankovou mafiou. Málo kto vie, prečo a kým bol zavraždený JF Kennnedy. Kennedy sa postavil proti židobolševickej bankovej mafii a dal príkaz vytlačiť 40 miliárd dolárov a mali byť nazvané US Bank notes. To bolo proti vôli bankovej mafie, ktorá vlastní od roku 1913 Federal Reserve Bank. Táto banka nie je vôbec Federálna, ale v rukách bankovej mafie, tej istej mafie, čo má v rukách EU Centrálnu Banku a skoro všetky banky na svete s výnimkou Iránu, Líbye a Sýrie. Len kôli tomu tlačia na Irán, aby  dostali ich menu, peniaze pod kontrolu židobolševickej mafie. Kennedyho zavraždil Mossad a CIA ( Cocaine import agency ), pod taktovkou George Busha staršieho a  Vice prezidenta LB  Jonsona. LB Jonson, bol židovského pôvodu a prvé čo urobil ako prezident, dal zrušiť Kennedyho príkaz na novú štátnu menu. Celá Bushová rodina je židovská s ich pradedom  bol SOLOMON Bush, ktorý ako prvý prišiel do Ameriky v 18 storočí a je vedený v židovskom kalendári ako revolučná osoba.

Len slobodná myseľ bieleho človeka  stojí v ceste tejto mafii a len my sme, tá najväčšia prekážka k ovládnutiu sveta. Kým nás nezotročia alebo  nevyvraždia, nebudú mať pokoj. Tak, uvidíme kto z koho !!!

J. M. Dzurja

Komentáre
 1. Bon666 píše:

  Zatial jeden z najlepsich stranok ktore som cital, a ktory ukazaju skutocne dovody preco sa stali udalosti ake sa stali, od vojen, politicky prevratov a atd atd

 2. JK píše:

  No, bratu! Dobrý článok!!!

 3. enkidu_1 píše:

  PERFEKTNY CLANOK. FED je jasny, to rezonuje velmi casto. Ale tema typu “ako sa nemci dostali zo zumpy von” je velke tabu. btw, konecne prvy slovensky zdroj kde sa dozvedam o masakre nemcov v lete 1939.

 4. Peter Butora píše:

  Zhrnuté na jednotku! Vdaka za pospajanie viacerích faktov. Boj s mafiou bol, je a bude tazky, tak naozaj kto z koho (psychopati vychcanni). Este ze je Boh nad nami.

 5. jeleň píše:

  len tak dalej brate…..dám si Vás na môj blog ..trošku podporím

 6. […] DÔVOD PREČO BOLA DRUHÁ SVETOVÁ VOJNA […]

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s